STEAM 51 у Кривому Розі
Розширюємо технічні можливості STEAM-простору Криворізької гімназії №51
Що таке STEM-центр?
STEM*-центр - це навчальний простір, який підтримує ідею опанування теорії і нових знань через практику, тобто в процесі гри, придумування та майстрування пристроїв та механімів. Освітній процес STEM-центру побудовано так, що він допомагає опановувати дисциплини не відокремлено, а в межах єдиної системи. Зазвичай ця система включає в себе набір відповідного обладнання, наприклад, фото та відеостудія з голографічним екраном, лазерний гравер, цифровий фрейзер, програмовані електроні модулі, 3D ферми тощо, та навчальні посібники.

*STEM (Science, Technology, Engineering and Mathematics) — наука, технології, інженерія, математика.

Про проєкт
"Фонд освітніх ініціатив" взявся допомогти Криворізькій гімназії №51 залучити грантові кошти та реалізувати ідею розширення технічних можливостей їх вже існуючого STEM-центру.

Ідея полягала в тому щоб посилити спроможності центру в галузі робототехніки та дати учням можливість збирати власні STEAM-пристрої, наприклад прилади для вимірювання, сканування та фіксації даних, «розумні" теплиці тощо.

"Фонд освітніх ініціатив" здійснює експертний супровід проєкту, а саме консультує з приводу подання грантової заявки та підбору комплекту електронних модулів, щоб забезпечити оптимальний перехід учнів у відповідності до вікових категорій від найпростіших завдань до складання серйозних STEM-проєктів.

Фінансування доробки здійснюється мережею захисту національних інтересів "АНТС" в рамках конкурсного відбіру Hackathon for Leadership in Local Innovations (HALLI) та за підтримки National Endowment for Democracy.


Інші проєкти "Фонду освітніх ініціатив"