Об’єднуємо зусилля ІТ-компаній країни
в спільних КСВ-проєктах заради майбутнього України

ПРИНЦИПИ РОБОТИ ХАБУ
 • Збираємо експертизу ІТ-ринку України та світу в галузі ефективних ESG-стратегій
 • Проводимо спільні соціально важливі загальнонаціональні КСВ-заходи з метою підтримки та розвитку освітнього та культурного рівня колективів учасників хабу та їх родин
 • Опікуємося освітніми потребами учнів STEM-центрів та промотуємо розвиток інженерно-технічної освіти в Україні

ІСТОРІЯ ПРОЄКТІВ
ІТ-компанії Києва висадять «Калинову Алею» на знак пошани до пам’яті загиблих захисників України
Захід відбудеться 24 серпня у Сквері імені загиблого героя АТО Мирослава Мисли на вулиці Сім’ї Бродських у Солом’янському районі столиці.

Від Дня Конституції до Дня Незалежності за ініціативи ІТ-Інтегратор проєкт IT ESG Hub збиратиме кошти на висадку «Калинової Алеї» як символ пам’яті про полеглих патріотів та захисників України у 2013-2023 роках.

Кожні зібрані 200 гривень ми перетворимо у квітучий кущик калини до основного свята нашої держави.

В акції можуть взяти участь як приватні особи, так і команди соціально-відповідальних компаній України, а
імена всіх благодійників будуть вказані на меморіальній табличці скверу. Після висадки рослини будуть взяті на баланс КП УЗН Солом'янського району, що забезпечить догляд та полив висадженої алеї.

Задонатити на придбання, професійну висадку та догляд за власним кущем калини або декількома рослинами у сквері імені Мирослава Мисли, як символ нашої пам’яті та великої вдячності нашим загиблим захисникам, ви можете на МОНОБАНКУ проєкту до 23 серпня включно.

Приєднуйтесь та ставайте частиною відкритих загальнонаціональних ESG-проєктів від ІT ESG Hub, БФ «Фонд освітніх ініціатив» та «Київзеленбуд».

*Перелік партнерів доповнюється

КСВ-проєкт «Love UA: Читай українською»
Лютий 2023 – Січень 2024

Проєкт, заснований за ініціативи компанії «ІТ-Інтегратор» на підтримку державної «Стратегії розвитку читання на період до 2032 року», затвердженої Розпорядженням КМУ №190-р від 03.03.23 – пропонує об’єднати зусилля всіх соціально-відповідальних технологічних бізнесів України з метою знайомства колективів компаній та їх родин з творчістю відомих сучасних українських авторів дитячої та дорослої літератури всіх жанрів. В проєкті заплановано дванадцять щомісячних живих зустрічей з письменниками, артистами, поетами, митцями України, а також широка промокампанія в провідних медіа України. Відвідування заходів безкоштовне за реєстрацією. Кількість гостей онлайн та офлайн необмежена.

*Перелік партнерів доповнюється
 • Ініціатор: ІТ-Інтегратор
 • Партнери: БФ «Фонд освітніх ініціатив», «Мегатрейд», Видавництво «Нора Друк», Видавництво «Мистецтво»
 • Інформаційні партнери: Український кризовий медіа центр, Українська літературна газета

КСВ-проєкт «Знання, що рятують життя»
Жовтень 2022 – Січень 2023

Понад 100 волонтерів проєкту безкоштовно виготовили та доставили на запит майже 250 освітніх закладів та STEM-центрів України, переважно на прифронтових та деокупованих територіях Харківської, Київської, Запорізької, Херсонської, Миколаївської та Донецької областей до 20 тисяч рятувальних термоковдр дитячого та універсального розміру для «тривожних валізок» учнів та вчителів для перебування за низьких температур в неопалюваних укриттях та сховищах взимку 2022-2023 року.

ЗАВЕРШЕНО

 • Ініціатор: ІТ-Інтегратор
 • Партнери: БФ «Фонд освітніх ініціатив», MILITECH, Освітній омбудсмен України
 • Інформаційні партнери: MMR.ua, Ділова столиця, Львівський ІТ кластер, WoMo, Освіторія.Медіа, 33 канал, Український кризовий медіа центр

Медіа-проєкт «STEM FEST
for UA BEST»
24-28 квітня 2023

Проєкт комплексної медіапідтримки щорічного STEM-тижня в Україні в провідних ЗМІ України в якості генерального медіапартнера з метою популяризації STEM-освіти серед освітян, учнів та батьків України.

*Перелік партнерів доповнюється
 • Ініціатор: БФ «Фонд освітніх ініціатив»
 • Партнер: Інститут модернізації змісту освіти
 • Інформаційний партнер: Український кризовий медіа центр

Інші проєкти "Фонду освітніх ініціатив"