Дитинство без мін
Збір 844 тис. грн. на 3 міношукачі Minelab F3 для оснащення підрозділів розмінування ЗСУ, а також ДСНС України у Київській області для безпеки дітей в освітніх закладах на деокупованих територіях
Важливість проєкту
Цей збір виконує 2 важливі місії:

1. Надаємо допомогу тим, хто допомагає, мінімізуючи ризик для життя рятувальників та військових. Міношукачі Minelab F3 допоможуть точно й швидко визначати місцезнаходження небезпечних мін для оперативного розмінування.

2. Захищаємо дітей від небезпеки, створюючи світ, вільний від мін, щоб наші діти мали безпечне дитинство. Відсутність цих смертоносних пристроїв забезпечить дітям середовище вільне для ігор, досліджень і повноцінного зростання.

Отже, підтримавши збір, ви можете допомогти зменшити загрозу життю та здоров’ю піротехніків та створити безпечніше середовище для наших дітей.
Про проєкт
Коли ми говоримо про безпеку, важко ігнорувати важливість розмінування. Міни є тихими вбивцями, які загрожують безпеці дітей і сотням життів.

Ми у «Фонді освітніх ініціатив» вважаємо, що кожен заслуговує на те, щоб відчувати себе в безпеці у своєму власному домі, і кожна дитина заслуговує на те, щоб досліджувати світ без страху.

Тому, ми запускаємо проєкт «Дитинство без мін» зі збору 844 тис. грн. на 3 міношукачі Minelab F3 для оснащення підрозділів розмінування ЗСУ, а також ДСНС України у Київській області для безпеки дітей в освітніх закладах на деокупованих територіях України.

Ці передові пристрої можуть допомогти виявити та знешкодити потенційні загрози здоров’ю, підвищити безпеку під час розмінування та допомогти врятувати невинні життя.

Ми звертаємось до соціально відповідального бізнесу, українських і зарубіжних компаній - Продемонструйте свою підтримку та змініть ситуацію, долучившись до збору!
Інші проєкти "Фонду освітніх ініціатив"