Реалізовані програми
2020 – 2021
STEAM-центри у Краматорську та Рубіжному
Команда Фонду здійснювала експертну підтримку проєкту, мета якого – надати можливість креативним учням та молоді Донеччини та Луганщини, педагогам, які прагнуть інтегрувати принципи STEAM-освіти у своїх школах, майданчик для розвитку.
Регіональні центри STEAM-освіти в Краматорську та Рубіжному – це креативні освітні, цифрові, технологічні простори.
Центри оснащені сучасним обладнанням для занять та організації STEM-проєктів: комплекти навчальної електроніки, фото-відеостудія, обладнання для робототехніки, 3D-моделювання та міжпредметних лабораторних робіт, зокрема з астрономії, біології, географії, математики, фізики та хімії, а також система доповненої реальності у вигляді голографічного проекційного екрану.
Регіональні центри STEAM-освіти було відкрито у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансування Європейського Союзу.

Донецька та Луганська області. Педагогічні працівники, учні, молодь
2020 – 2021
Донецький обласний конкурс з розробки smart-рішень «Школа Техно»
Конкурсний відбір науково-технічних проєктів, що спрямовані на створення інноваційного продукту – моделей smart-рішень з використанням «розумних» пристроїв для модернізації закладу освіти із описом соціально-економічного впливу.
Метою Конкурсу є виявлення і підтримка обдарованих дітей, залучення інтелектуально й творчо обдарованої учнівської молоді до науково-дослідницької та експериментальної роботи, надання їй всебічної підтримки з вибору STEM-професій.

Територія Донецької області, що підконтрольна уряду України.
Учні 8 – 11 класів закладів загальної середньої освіти
Квітень - грудень 2019
Всеукраїнський конкурс моделювання розумних пристроїв «STEAM-House» - 2019
STEAM House — це захід, покликаний сприяти розвитку технологічної компетентності, дослідницьких та творчих навичок учнів, навичок проектної діяльності, розвитку інтелектуального потенціалу України.
Розумне життя складається з безлічі розумних пристроїв. У рамках змагань учням пропонується модернізувати будь-які існуючі пристрої або розробити свій власний.
Конкурс проводився у трьох номінаціях:
  • Інтернет речей,
  • Персональні гаджети,
  • Розумне місто
STEAM House

Україна. Учні у віці від 12 до 17 років
Січень - травень 2018
Всеукраїнський конкурс моделювання розумних пристроїв «STEAM-House» - 2018
Як зберегти питну воду і сонячну енергію, допомогти людям з вадами зору і знизити ризик зсувів. На ці питання відповіли фіналісти Всеукраїнського конкурсу «STEAM-House», який відбувся 17 травня 2018 року у приміщенні Міністерства освіти і науки України.
Організатори розділили конкурс на дві категорії: для дітей віком 12-14 років (молодша група) та дітей віком 15-17 років (старша група). Всього надійшло близько 100 заявок на опис smart-проектів від учнів початкової школи. Розглянувши пропозиції, журі відібрало 10 проектів-фіналістів, які були доопрацьовані. Учасниками конкурсу стали учні з Києва, Дніпра, Харкова, Горішніх Плавнів, Закарпаття, Южноукраїнська та Сум.

Україна. Учні у віці від 12 до 17 років
2012 – 2017
Програма МВА в галузі інформаційних технологій в управлінні бізнесом (МІМ-Київська бізнес-школа)
Спеціалізована програма, спрямована на керівників, які хочуть зрозуміти практичні можливості сучасних інформаційних технологій для підвищення ефективності управління.

Україна. Молодь віком від 25 до 35 років
2012 – 2017
Міжрегіональна бізнес-платформа (МІМ-Київська бізнес-школа)
Створений з метою розвитку бізнес-спільноти, інтеграції регіональних бізнес-спільнот в єдиний телекомунікаційний простір. На основі рішення Cisco TelePresence міжрегіональна платформа сьогодні охоплює центральні, західні та східні області України, з майданчиками в Києві, Вінниці, Львові, Івано-Франківську.

Україна. Молодь віком від 25 до 35 років
2013 – 2016
Програма «ІТ-освіта. Профорієнтація»
Освітня програма, яка дозволила старшокласникам та їхнім батькам, керівництву та вчителям дізнатися більше про ІТ-професію, етапи навчання та критерії успіху в ІТ-сфері.

Україна. Учні у віці від 12 до 17 років
2013 – 2016
ENTREPREHOLIC Youth!
Конференція для молоді про те, як можна розвивати себе в нашій країні, про різні шляхи розвитку в бізнесі. Конференція дає відповіді на питання: які шляхи становлення відкриті для молоді, чим вони відрізняються один від одного, що підходить конкретному учаснику, як домогтися поспіху на кожному з них і з якими труднощами доведеться зіткнутися.

Україна. Молодь віком від 14 до 23 років
2012 – 2016
Всеукраїнський чемпіонат з комп'ютерних талантів «Золотий байт»
ІТ чемпіонат серед студентів
goldenbyte.org

Україна. Молодь віком від 17 до 23 років
2012 – 2013
Київський конкурс інноваційних проектів «Стратегі Я»
Конкурс проектів розвитку Києва серед молоді віком від 14 до 23 років.
Конкурс є практичною реалізацією розвитку пріоритетного напрямку в роботі з учнями і молоддю з впровадження сучасних освітніх та інформаційних технологій, формування у учасників основних вмінь та навичок дослідницької та проектної діяльності, розвитку їхнього інтелектуального потенціалу, пошуку й відбору талановитої молоді, надання їй всебічної підтримки, вдосконалення системи безперервної допрофесійної та професійної підготовки учнів.

Київ. Молодь віком від 14 до 23 років
2012 – 2013
Фонд освітніх ініціатив - Генеральний освітній партнер у Києві для Міжнародної молодіжної організації AIESEC
Мета Міжнародної молодіжної організації AIESEC - формування необхідних професійних компетентностей для майбутньої кар'єри і розвиток лідерського потенціалу молоді.

Київ. Молодь віком від 14 до 35 років
2012
Міжнародна олімпіада з інформатики (IOI)
Один з найвідоміших конкурсів програмування в світі. Переможці IOI, безсумнівно, є одними з кращих молодих програмістів світу
IOI 2012

Україна. Учні у віці від 12 до 17 років
2012
IParty
Вечірка, яка є майданчиком для неформального спілкування стартаперів, інвесторів і всіх, хто живе і мислить інноваційно.

Україна. Молодь віком від 23 до 35 років