Освітній хаб "Навички майбутнього"
у Черкасах
Забезпечуємо внутрішньопереміщеним особам рівний доступ до якісної освіти

Що таке освітній хаб "Навички майбутнього"?
Освітній хаб - це майданчик, в межах якого внутрішньопереміщені особи: учні, студенти та їх батьки, зможуть отримати освітні послуги, включно з можливістю набути цифрові компетентності.

Освітній хаб «Навички майбутнього» у Черкасах —
це підготовлені 4 STEM-тренери, під’єднаний до мережі Інтернет комп’ютерний клас з комплектом навчальної електроніки для практикумів та STEM-проєктів, здатний забезпечити освітніми послугами 240 осіб щомісяця.
Про проєкт
Ми у "Фонді освітніх ініціатив" бачимо ризик того, що українські діти можуть випасти з загальноекономічного контексту під час війни через брак освітніх можливостей. На жаль гостинні громади, які приймають внутрішньопереміщених осіб, не завжди мають потужностя для забезпечення якісної освіти та асиміляції нових членів.

Саме тому завдяки підтримці ПРООН та компанії Accord Group Фонд створює перший освітній хаб «Навички майбутнього» у Черкасах. Центр забезпечуватиме освітні потреби учнів, які не мають технічних умов для дистанційної освіти, проводитиме STEM-заняття для школярів, студентів та дорослих, а також сприятиме гармонізації внутрішньо переміщених осіб у нових громадах за рахунок надання діалогової платформи.

Ініціатива реалізується у рамках проєкту ПРООН “ЄС за діалог: Зміцнення стійкості України для реагування на нагальні потреби центральної і місцевої влади, а також населення, що постраждало внаслідок війни” за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС).

Інші проєкти "Фонду освітніх ініціатив"