Ампліфікатори для ДНК-ідентифікацій
Збір на два ампліфікатори «Veriti Pro 96-well Thermal Cycler HID / PCR System» виробника «Thermo Fisher Scientific» (США) для Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру (ДНДЕКЦ) МВС України.

Важливість проєкту
Українські воїни борються з російськими окупантами, захищаючи як свою Батьківщину, так і всю Європу.

На жаль, це призводить до значної кількості загиблих і зниклих безвісти військових та цивільних осіб, особливо в зонах активних бойових дій. У зв’язку з цим у МВС виникла нагальна потреба у збільшенні кількості обладнання для проведення ДНК-ідентифікацій загиблих.

Державним науково-дослідним експертно-криміналістичним центром МВС України проводяться судові молекулярно-генетичні експертизи загиблих від збройної агресії рф проти України, з метою подальшої ідентифікації їх особи шляхом ДНК-аналізу.

Зазначені ампліфікатори суттєво пришвидшать роботу ДНДЕКЦ МВС України для вирішення зазначених завдань.
Про пристрій
Veriti Pro 96-well Thermal Cycler HID / PCR System - спеціалізований, ефективний інструмент для високопродуктивного аналізу. Він має ряд функцій, які полегшують проведення ПЛР-реакцій, включаючи:
–   Автоматизоване управління температурою
–   Автоматизоване дозування реагентів
–   Автоматизована обробка результатів

Veriti Pro має ряд функцій безпеки, які допомагають запобігти випадковим помилкам, включаючи:
–   Автоматичну перевірку коректності параметрів ПЛР-реакцій
–   Автоматичне блокування роботи при виявленні помилок

Veriti Pro — це потужний універсальний інструмент, який використовується для проведення широкого спектру ПЛР-реакцій. Він є необхідним для лабораторій, які працюють з ДНК-аналізом.

Детальніше про роботу Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру (ДНДЕКЦ) МВС України. https://www.facebook.com/dndekc.mvs.gov.ua

Просимо долучитись до збору для оперативного закриття потреби ДНДЕКЦ МВС України у необхідному обладнанні для ДНК-ідентифікацій!

ЗАДОНАТИТИ на Ампліфікатори


Інші проєкти "Фонду освітніх ініціатив"