Освіта перемогла зиму завдяки наполегливій праці освітян та підтримці благодійників

Освіта перемогла зиму завдяки наполегливій праці освітян та підтримці благодійників!

На початку зими стартувала робота 10 освітніх хабів в різних регіонах України! Це стало можливим, в тому числі, завдяки сучасному обладнанню для роботи, яке надав постійний партнер Фонду освітніх ініціатив – «Hearts for Ukraine» (США)!

Нагадаємо, що в грудні в Міністерстві освіти і науки України Фонд освітніх ініціатив та фундація «Hearts for Ukraine» передали мобільні сервери та комплекти професійного обладнання для освітніх хабів в Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, Донецькій, Луганській, Харківській, Сумській, Чернігівській, Київській та Житомирській областях.

За результатами роботи ми побачили геніальних творчих українських педагогів, висококваліфікованих тренерів, які працюють в освітніх хабах. Вони записували й монтували відеоуроки, створювали презентації та, запустили освітній ютуб канал!

Для забезпечення тепла в освітніх хабах, наші благодійники надали також генератори!

Так, освітній хаб «Донеччина», який наразі знаходиться в м. Києві теплом забезпечили небайдужі українці з м. Вольфсбург, Німеччина! Кошти на генератор були зібрані на Різдвяному ярмарку, від продажів власноруч виготовлених сувенірів, національних страв та смаколиків. Допоміг з організацією та проведенням акції благодійний фонд «Matthäus Stiftung».

Завдяки фундації Hearts for Ukraine генератори були передані також в освітні хаби Миколаєва, Харкова, Сум, Чернігова, Київської та Черкаської областей!

Ми вдячні нашим партнерам та благодійникам за потужну підтримку освітянської спільноти України та за вагомий вклад у відновлення якісного освітнього процесу!

Докладніше про проєкт https://eif.org.ua/tpost/gie4y2u3n1-vruchennya-tehnki-dlya-osvtnh-habv-u-mns

Переглянути відеозвіти:

Київська область https://youtu.be/x-oGkxViUhI

Запоріжжя https://youtu.be/QqajhcTzWZg

Миколаїв https://youtu.be/Ft5OGTXe9NE

Харків https://youtu.be/MurCTYFz5qw

Більше відео на каналі Фонду https://www.youtube.com/@eif_ua

Приєднуйтесь до нашої діяльності!

👉 Зробіть внесок https://www.eif.org.ua/dopomogty

👉 Поширюйте наші дописи та залучайте друзів.

👉 Якщо ви готові допомагати, будь ласка, заповніть форму https://bit.ly/3K2i8mMПліч-о-пліч до Перемоги!