Новини

Вручення техніки для освітніх хабів у Міністерстві освіти і науки України

15 грудня в Міністерство освіти і науки України Фонд освітніх ініціатив та Hearts for Ukraine (США) передали мобільні сервери та комплекти обладнання для створення і зберігання якісного освітнього контенту у будь-яких умовах. Кожен складається з надпотужного та надшвидкого ноутбука (Intel Core i7-11 / RAM 32 ГБ / SSD 2 ТБ), повербанка, портативного освітлення і мікрофона. Мобільні сервери надаються освітнім хабам в 10 областях України: Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, Донецькій, Луганській, Харківській, Сумській, Чернігівській, Київській та Житомирській.

Як зазначив міністр освіти і науки України Шкарлет Сергій Миколайович: «Місцеві громади у прифронтових областях, а також ті, що приймають переселенців, створюють освітні хаби для дітей і дорослих. У них можна отримати психологічну й емоційну підтримку, опанувати новий фах та навички, які допоможуть знайти роботу або відкрити власну справу. Для учнів також запроваджена система профорієнтації.»

Надія Омельченко, засновниця Фонду освітніх ініціатив, віцепрезидентка компанії «ІТ-Інтегратор» висловила готовність підтримувати освітні проєкти та ініціативи разом з Міністерством освіти і науки України, а також, продовжувати надавати допомогу військовим та гуманітарну допомогу населенню.


Eugene Tarasov засновник БФ Hearts for Ukraine: “Ця жахлива війна в Україні обмежила важливі права дітей та дорослих на освіту та розвиток.
Наша команда з першого дня війни робить усе можливе, щоб кожна людина в Україні мала свободу освіти та безпеку.
Ми справді хочемо, щоб ці серверні ноутбуки допомогли започаткувати новий освітній формат в освітніх центрах, в умовах, коли багато шкіл було зруйновано. Ми дуже сподіваємось побачити ефективність їх роботи у дії.


Антон Дзюба, голова правління Фонду освітніх ініціатив прокоментував: «Ми сподіваємось, що сучасне, потужне обладнання дозволить викладачам освітніх осередків оперативно, незважаючи на зовнішні обставини, зокрема без доступу до електроенергії, готувати та викладати в Інтернет навчальні матеріали, що значно підвищить ефективність роботи освітніх хабів.


Дякуємо нашим друзям і міжнародним партнерам з фонду Hearts for Ukraine за постійну підтримку українських благодійних проєктів, в тому числі у сфері освіти.
Пліч-о-пліч до Перемоги!