Відкритий захід в освітньому хабі «Донеччина»

Продовжуємо ділитися з вами цікавими освітніми подіями, які проходять в одному з наших дружніх центрів змішаної освіти – Освітній хаб «Донеччина».

17 лютого 2023 року пройшло засідання юних винахідників – діток-переселенців зі Сходу. Учасники співали «Червону калину», розгадувати ребуси, конструювали з лего та гралися різноманітними розвивальними іграшками!

Для найменших вихованців організований освітній простір різностороннього спілкування, цікавих ігор, психологічної розрядки та навчання.

Захід відбувся також за участі нашого партнера, громадської організації ВЛУЖ Всеукраїнська Ліга Українських Жінок і ми раді співпраці в рамках якої отримуємо ініціативи, які розширюються напрямки нашої співпраці.

Один з таких напрямків буде висвітлений головою ВЛУЖ Всеукраїнська Ліга Українських Жінок Марія Петрова-Мацюк на 67 сесії Комісії зі статусу жінок в ООН.

Ми щасливі, що освітній хаб «Донеччина», до створення якого долучився Фонд, продовжує реалізовувати свою освітню місію для дітей України!

Та вдячні українським і закордонним Фондам, які, розуміючи важливість якісного надання освіти в Україні, допомагають освітнім закладам!

Ви чудові!

Дізнатися про проєкт Фонду освітніх ініціатив зі створення освітніх хабів https://eif.org.ua/programs/osvitnyihub/

Поширюйте наші дописи та залучайте друзів.

Якщо ви готові допомагати, будь ласка, заповніть форму https://bit.ly/3K2i8mM

Пліч-о-пліч до Перемоги!