Представники Фонду відвідали Черкаський регіональний фестиваль з робототехніки

У перші дні весни відбувся Черкаський регіональний фестиваль з робототехніки «Роботи допомагають Україні!», присвячений умовам сьогодення та покликаний згуртувати молодь навколо світу інновацій та STEM-можливостей!

Цей прогресивний захід є логічним продовженням ініціативи освітнього хабу “Навички майбутнього”, в якому діти мають можливість вивчати конструювання та робототехніку в сучасній STEM-лабораторії!

Учасниками фестивалю стали 170 дітей та 47 тренерів, які представляли 35 команд із 29 закладів освіти Черкаської області. На них чекали конкурсні змагання: «Робототехніка», «Інноваційна модель робота», «STEM-startup», «Слалом», «Сумо автономне», «Сумо дистанційне» та вікторини, майстер-класи й виставки-презентації!

У співпраці з Черкаським інститутом пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля на фестивалі вперше відбувся відкритий хакатон «Роботи на варті безпеки!», де команди публічно представляли свої стартапи фаховим експертам та науковцям.

На заході були присутні Голова правління “Фонду освітніх ініціатив” Антон Дзюба, Директорка благодійних програм “Фонду освітніх ініціатив” Алла Марамон та засновник Фонду «Hearts for Ukraine» Євген Тарасов, які нагородили переможців фестивалю цінними подарунками – комплектами навчальної електроніки.

Євген Тарасов відзначив роботу команди освітнього хабу “Навички майбутнього” у організації заходу, подякував колективу Черкаської гімназії №9 ім. О.М.Луценка, де відбувся фестиваль, за небайдужу, проактивну позицію і вручив пам’ятні сувеніри з вільного міста Нью-Йорка — вільному народу України, як символ, що американці підтримують та залишаються з Україною.

У проведенні заходу взяли участь не тільки учнівські команди та їх тренери, а і волонтери, батьки учасників, освітяни Черкаської області та усі, кому цікавий світ робототехніки, який дає можливість відчути себе науковцями, винахідниками та інженерами!

Детальніше про захід https://suspilne.media/403889-roboti-dopomagaut-ukraini-u-cerkasah-proveli-festival-z-robototehniki/

Детальніше про освітній хаб «Навички майбутнього» у Черкасах https://eif.org.ua/programs/osvitnyihub/