Допомога тваринам в умовах війни – це прояв справжньої людяності.
З початку повномасштабного вторгнення ФОІ спільно з партнерами передали корм притулкам для тварин а також службовим собакам, які виконують завдання разом з військовими.

Допомогу отримали:

  • Бабинецький притулок який опікується тваринами, евакуйованими з прифронтових: Бахмута, Вовчанська та Лиману.
  • Притулок з тваринками-інвалідами з Донеччини – Покровське Товариство Захисту Тварин. Притулком опікується людина з великим серцем Дар’я Корх, яка перевезла тваринок із особливими потребами з прифронтового Покровська в Черкаську область.
  • Військовий спецпідрозділ для потреб службових собак отримав близько 400 кг корму.
  • Сімейний притулок «Манана» у Київській області. Притулок опікується більше ніж 200 хворими та немічними тваринками: котиками, собачками та двома лелеками, які є старожилами «громади». Для потреб притулку було передано 460 кг корму.
  • Притулок для тварин “Бест Френдс”, який знаходиться в селі Фасова, Київської області, Макарівського району (на час надання допомоги знаходився в гарячій точці ведення бойових дій). Кількість тваринок, які потребували їжі, складало близько 800 собак та 100 котів. За ініціативи волонтерів фонду та за сприяння Accord Group і партнерів ми передали притулку близько 500 кг корму.

Партнери: Hearts for Ukraine, Royal Canine Ukraine