«Разом ми – сила!» – благодійна ініціатива направлена на підтримку українських лабораторій й лікарень, яку «Фонд Освітніх Ініціатив» реалізував спільно з компанією Лаблайф: постачання медичних лабораторій.

Компанія «Лаблайф» також об’єднала зусилля європейських партнерів HUMAN (Німеччина) та Orphee (Швейцарія) та організувала поставку гуманітарної допомоги для 10 лікарень різних регіонів України, відповідно до їхніх критичних потреб.

Партія допомоги, яка прибула в Україну включає: лабораторне обладнання, діагностичні реагенти та витратні матеріали виробництва HUMAN та Orphee.

Особливістю цієї ініціативи є додаткове проведення консультацій і тренінгів щодо використання отриманого обладнання для працівників регіональних лабораторій, куди буде направлена допомога. Таким чином ми не тільки закриваємо потребу в медичному обладнанні лабораторій, а й реалізуємо освітній процес для спеціалістів медичної сфери.

Фахове навчання щодо користування обладнанням булопроведено в 4 лабораторіях, а саме:

  • Обласна дитяча клінічна лікарня, місто Тернопіль – автоматичний гематологічний аналізатор HumaCount 80TS;
  • Закарпатський протипухлинний центр» Закарпатської обласної ради, місто Ужгород – аналізатор електролітів Humalyte Plus 5;
  • Охматдит, місто Львів – аналізатор електролітів Humalyte Plus 5;
  • Обласна дитяча лікарня, місто Одеса – аналізатор електролітів Humalyte Plus 5.

Партнери: Лаблайф: постачання медичних лабораторій, компанія Human