Запуск проєкта “Дитинство без мін”

Ми прагнемо, щоб дитинство було безпечним і щасливим часом для кожної дитини. Міни та вибухові пристрої, які залишили окупанти на території України, загрожують життю та здоров’ю дітей, а також обмежують їх можливості займатися спортом, гратися та навчатися.

Тому «Фонд освітніх ініціатив» запускає проєкт «Дитинство без мін» зі збору 844 тис. грн. на 3 міношукачі Minelab F3 для оснащення підрозділів розмінування ЗСУ, а також ДСНС України у Київській області для безпеки дітей в освітніх закладах на деокупованих територіях України.

Цей збір виконує 2 важливі місії:

1. Надаємо допомогу тим, хто допомагає, мінімізуючи ризик для життя рятувальників та військових. Міношукачі Minelab F3 допоможуть точно й швидко визначати місцезнаходження небезпечних мін для оперативного розмінування.

2. Захищаємо дітей від небезпеки, створюючи світ, вільний від мін, щоб наші діти мали безпечне дитинство. Відсутність цих смертоносних пристроїв забезпечить дітям середовище вільне для ігор, досліджень і повноцінного зростання.

Ми звертаємось до соціально відповідального бізнесу, українських і зарубіжних компаній – Продемонструйте свою підтримку та змініть ситуацію, долучившись до збору!

Давайте разом створимо безпечне майбутнє для наших дітей.

Задонатити на міношукачі: https://secure.wayforpay.com/payment/minedetectors

p/p https://eif.org.ua/dutunstvomezminpay