Підтримуємо збір коштів для ННЦ Інститут Біології та Медицини КНУ імені Тараса Шевченка

“Фонд освітніх ініціатив” оголошує благодійну програму для Ннц Інститут Біології Та Медицини КНУ імені Тараса Шевченка у зборі коштів на відновлення автентичних вітражів, які були пошкоджені внаслідок ракетних обстрілів країною-агресором 31 грудня.

Були зруйновані 7 із 10 унікальних, безцінних вітражів, створених у 1986 році мистецьким генієм української художниці Лариси Міщенко. Вітражі були не лише окрасою Інституту, а і перлиною художнього мистецтва, вони оспівували розділи біології — сюжети для них пропонували викладачі та доценти всіх кафедр.

Також вибуховою хвилею був пошкоджений унікальний віварій, який входить до міжнародної мережі дослідницьких осередків.

Віварій залишився практично без вікон, тому умови для його мешканців у зимовий період вкрай важкі! Працівники Інституту намагаються власними силами врятувати тварин, без яких і науковий, і навчальний процес уявити неможливо.

Наразі в Інституті проведена оцінка пошкоджень віаріуму, вітражних панно та первинна експертиза скляних уламків і елементів з’єднань, що постраждали від вибухової хвилі.

Отримана консультативна допомога щодо комплексу дій задля максимального збереження, консервації та подальшого відновлення автентичних сюжетів вітражів.

Нас чекає довгий шлях реконструкції та відновлення об’єкта культурної спадщини України!

Підтримайте збір! Не дамо ворогу жодного шансу знищити українську ідентичність, фізично руйнуючи осередки нашої культури, освіти та науки.

Зробити благодійний внесок можна за вказаними реквізитами:

IBAN: UA913204780000026004924923380 в АБ «УКРГАЗБАНК», МФО 320478

Отримувач: благодійна організація «Благодійний фонд «Фонд освітніх ініціатив»

Україна, 03057, м. Київ, вул. Сім’ї Бродських, 31-33, ЄДРПОУ 38051140

У призначенні платежу обов’язково вкажіть: «Благодійна допомога на відновлення ННЦ «Інститут біології та медицини» після ракетного обстрілу».

Поширюйте наші дописи та залучайте друзів.

Пліч-о-пліч до Перемоги!