Команда Фонду освітніх ініціатив рада співпрацювати з українською мережею найбільшої у світі спільноти відповідальних бізнесів – Глобальний договір ООН в Україні.
Засновниця Фонду освітніх ініціатив, Надія Омельченко та Генеральна директорка Глобального договору ООН в Україні, Tatiana Sakharuk підписали меморандум про співпрацю.
Метою цього Меморандуму є сприяння розвитку в сфері освіти, культури, екології, IT-технологій та охорони здоров’я відповідно до законів України, зокрема у сфері психологічної підтримки, у відповідь на повномасштабну війну в Україні, залучення міжнародного досвіду до розробки програм ментального здоров’я та підготовки українських спеціалістів.
Ми впевнені, що разом зможемо реалізовувати ініціативи для розвитку відповідних програм та суспільних інтересів, а також з метою впровадження Цілей сталого розвитку в Україні (https://ukraine.un.org/uk/sdgs).
Пліч-о-пліч до Перемоги!
![🇺🇦](https://static.tildacdn.com/tild3132-6162-4134-b232-383737333364/IMG_5228.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3566-6238-4436-a564-373937663836/IMG_5213.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3539-6137-4532-a330-333438353166/IMG_5207.jpg)