Робоча зустріч в МОН в рамках проєкту «WiFi в укриттях»

28 червня у Києві відбулася робоча зустріч команд організаторів проєкту «WiFi в укриттях» з Заступником Міністра освіти і науки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Дмитро Завгородній та Генеральною директоркою директорату цифрової трансформації МОН України Роксоланою Швадчак.

Зустріч розпочалася з короткого діалогу Директора департаменту зі зв’язків з громадськістю Хуавей Україна Ма Їфаня з Дмитром Завгороднім, в якому сторони обмінялися словами підтримки щодо співпраці в цьому та інших можливих спільних проєктах.

Також відбулася широка презентація програм підтримки Хуавей Україна для закладів освіти України, в якій Заступник директора департаменту персоналу компанії Володимир Білавка розповів присутнім про перебіг проєкту «WiFi в укриттях», який реалізується у лютому-серпні 2023 року спільними зусиллями команд компанії «Хуавей Україна» та БФ «Фонд освітніх ініціатив». Також були презентовані освітня програма «Насіння для майбутнього – 2023» та інші гуманітарні ініціативи компанії.

В обговоренні поточних та перспективних робочих завдань й спільних проєктів з Міністерство освіти і науки України також взяли участь Спеціалісти зі зв’язків з громадськістю Віолета Тума та Катерина Нелюбова з команди Хуавей Україна, а також Директорка благодійних програм БФ «Фонд освітніх ініціатив» Alla Maramon, Керівник IT ESG Hub Ksenia Zakharchenko та Голова правління БФ «Фонд освітніх ініціатив» Антон Дзюба.

Засновниця БФ «Фонд освітніх ініціатив» Надія Омельченко презентувала команді Міністерство освіти і науки України перспективні напрямки підтримки в сфері диджиталізації та співпраці з ІТ-сектором України.

Дякуємо всім учасникам зустрічі за конструктивну роботу та підтримку закладів освіти України.