23 червня 2023 року Надія Омельченко, Засновниця Фонду освітніх ініціатив, та Олександр Мазурчак, Перший Віцепрезидент ВГО Клуб мерів, підписали Меморандум про партнерство.
Ми сподіваємось, що разом з новим партнером зможемо ефективно та якісно допомагати громадам по всій Україні впроваджувати сучасні освітні програми, реалізовувати благодійні ініціативи, надавати консультаційну підтримку та створювати передумови для щасливого майбутнього українського суспільства.
Пліч-о-пліч до Перемоги!
![](https://static.tildacdn.com/tild3337-6361-4934-a133-326331656133/DSC00283.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3831-3664-4130-b736-373533306135/DSC00285-2.jpg)