Відновлення об’єктів благоустрою у сквері до Дня Вишиванки

До дня вишиванки цього року команда Фонду освітніх ініціатив, спільно з партнерами, компанією IT-integrator, КО “Київзеленбуд” та КП УЗН Солом’янського району міста Києва провели соціальну акцію з відновлення об’єктів благоустрою у сквері, присвяченому пам’яті загиблого захисника України Мирослава Мисли, який знаходиться поряд з офісом ІТ-Інтегратор у Києві.

Символічно прикрашені вишитими рушниками дерева та яскраві кольори оновленого дитячого майданчика, паркану та вуличних меблів скверу – ще довго даруватимуть радість мешканцям нашої вулиці та гостям столиці. Цей важливий соціальний проєкт направлений на підтримку наших комунальних служб, які попри війну підтримують красу та порядок на вулицях та в зелених зонах Києва та інших населених пунктів України, що є надзвичайно важливим для відновлення психологічної стійкості кожного українця. До акції «Вишиванкові сквери України» можете долучитися і ви! Передаємо естафету сім соціально-відповідальним ІТ-компаніям України та запрошуємо в гості до нашого «Вишиванкового скверу» на вулиці Сім’ї Бродських 17 у Києві.

Дякуємо всім колегам та партнерам, хто допоміг нам в реалізації цієї важливої ініціативи, та працюємо разом на Перемогу!