Міжнародний форум «Педагогічна еліта України: ціннісні орієнтири»

16 лютого у Києві відбувся Міжнародний форум «Педагогічна еліта України: ціннісні орієнтири», організований Міністерством освіти і науки України, Українським державним університетом імені Михайла Драгоманова, Національною академією педагогічних наук України та Міжнародною асоціацією ректорів педагогічних університетів Європи.

Учасники наукового заходу обговорили актуальні теми у межах панелей:

  • педагогічна освіта впродовж життя;
  • Steam-освіта – High-tech технопарк, Smart-університет;
  • «Освіта для мене – школа для всіх». Заклади освіти: територія безпеки та комфорту.

Одним зі спікерів на форумі був голова правління «Фонду освітніх ініціатив» Антон Дзюба, який в рамках панелі “Steam-освіта – High-tech технопарк, Smart-університет” зосередив увагу на питанні рівного доступу до якісної освіти, який вже забезпечують STEM-хаби – центри змішаної освіти. Питання, які були висвітлені: що являє собою освітній хаб, як він стає STEM-центром; основні задачі та виклики STEM освіти; значення Центру змішаної освіти; досвід роботи STEM-хабу «Навички майбутнього» в Черкасах.

Сергій Шкарлет подякував усім учасникам форуму, партнерам, освітянам, які в єдності гідно тримають освітній фронт України.

Детальніше про захід: https://mon.gov.ua/ua/news/u-kiyevi-vidbuvsya-mizhnarodnij-forum-pedagogichna-elita-ukrayini-cinnisni-oriyentiri

Разом до Перемоги!