Книги для Бородянської громади в рамках проєкту “Добраніч”

Друзі, наша благодійна книжкова ініціатива «Добраніч» продовжується! Все більше дітей та дорослих отримують такі бажані книжки рідною солов’їною мовою!

На минулому тижні команда Фонду освітніх ініціатив передала цінну посилку з літературою Бородянській громаді, яка суттєво постраждала під час ворожої окупації та активних бойових дій у Київській області.

Внаслідок війни у Бородянській громаді зруйновано або пошкоджено 1 534 будівлі, із 14 шкіл унаслідок дій російських військових постраждало 10. А із 7 садочків зазнали руйнувань 5 будівель.

Книжки були передані до Новозаліської, Шибенської та Дружнянської бібліотек. В основному це дитяча література для дітей різного віку, яку передали маленькі вихованці та колектив дитсадка №424 Печерського району міста Києва.

Також, за підтримки місцевих волонтерів, книги були адресно передані мешканцям Бородянської громади, внутрішньо переміщеним сім’ям, багатодітним родинам, які найбільше потребують підтримки.

Ми впевнені, що наша ініціатива надає важливу соціально-емоційну та освітню підтримку людям, яких торкнулась війна.

Ми не зупиняємось! Команда Фонду освітніх ініціатив з радістю прийме українські книги та передасть для внутрішньо переміщених родин та біженців, які чекають на книжкові «скарби».

Нагадуємо, щоб долучитися до ініціативи, ви можете приносити україномовні дитячі книги та художню літературу у доброму стані з власної бібліотеки чи новопридбані до офісів наших партнерів або надсилати нам у Київ Новою поштою.

Пункти приймання книжок працюють у будні з 10:00 до 18:00 за адресами:

м. Київ, вул. Сім’ї Бродських, 31/33;

м. Львів, вул. Антоновича, 102-В;

м. Львів, вул. Кн. Романа, 6 (Львівське радіо / Lviv Radio контактувати з Мирославою Лубкович, тел. 067 999 15 75).
Дані для відправлення Новою поштою: Київ, 54 відділення, для Кучеровської Вікторії, +380980796807. Додаткова інформація на сайті https://lnkd.in/eFWtFvJv або за телефоном 0 800 351 018.

Приєднуйтесь до нас, щоб зробити світ кращим і творіть добро разом з нами!

#добраніч #eif