Міжнародна конференція «Інтеграційна реабілітація постраждалих осіб в умовах війни»

Представники Фонду освітніх ініціатив – Антон Дзюба та Alla Maramon, взяли участь у Міжнародній конференції «Інтеграційна реабілітація постраждалих осіб в умовах війни», яку організували Офіс Омбудсмана України та ВЛУЖ Всеукраїнська Ліга Українських Жінок.

На заході йшлося про надання прихистку та психологічної підтримки вимушеним біженцям: жінкам, дітям, людям поважного віку. Також, було важливо обмінятися інформацією про програми, які реалізуються українськими благодійними організаціями та органами державної влади за підтримки міжнародних партнерів для надання допомоги людям, які залишаються в Україні.

Неодноразово було підняте питання про важливість психологічної та соціально-емоційної підтримки українців. Колеги поділилися результатами активних програм реабілітації та планами з впровадження таких програм в Україні та за кордоном.

Зокрема, в контексті психологічної та емоційної реабілітації мова йшла про впровадження освітніх програм, як важливої складової реабілітації для дітей та дорослих.

Ми щиро вдячні нашим колегам та міжнародним партнерам за ту важливу соціальну роботу, яку ви робите, та за безмежну підтримку українцям, які постраждали від війни.

Пліч-о-пліч до Перемоги!