Сертифікат на 15 000 грн від Octava Defence

Друзі! Фонд освітніх ініціатив отримав 15 000 гривень на створення освітніх STEM-хабів для внутрішньопереміщених осіб: дітей та молоді.

Ми вдячні нашому партнеру Octava Defence за чудову ініціативу і допомогу у зборі коштів на важливий освітній проєкт фонду!

Голова правління фонду, Антон Дзюба отримав символічний сертифікат на означену суму від Олександра Атаманенко, СОО Octava Defence.

Нагадаємо, що компанія Octava Defence зобов’язалися передати 100 гривень за кожний заповнений опитник «Кібербезпека під час війни». Зараз, коли фонд працює над створенням всеукраїнської мережі освітніх хабів, ці гроші стануть у нагоді для реалізації нашої спільної мети – надати українській молоді можливість отримати такі необхідні в сучасному світі цифрові компетенції.

Освітній хаб — це підготовлені STEM-тренери, під’єднаний до мережі Інтернет комп’ютерний клас з комплектом навчальної електроніки для практикумів та STEM-проєктів, здатний забезпечити освітніми послугами від 240 осіб щомісяця.

Ініціатива реалізується у рамках проєкту ПРООН “ЄС за діалог: Зміцнення стійкості України для реагування на нагальні потреби центральної і місцевої влади, а також населення, що постраждало внаслідок війни” за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС).

Докладніше про проєкт: https://www.eif.org.ua/programs/osvitnyihub/