Новини

Планшети для учнів Куликівського ліцею

Фонд Освітніх ініціатив, за підтримки національних та міжнародних партнерів, продовжує надавати допомогу учням в організації освітнього процесу для забезпечення рівного доступу дітей до знань, всупереч зовнішнім обставинам.
Так, завдяки благодійній фундації Alight (США) команда Фонду передала учням Куликівського ліцею в смт. Куликівка Чернігівської області 39 4G-планшетів з чохлом-клавіатурою.
Наразі заклад освіти працює у змішаному форматі відвідування з 800 учнями, яких шкільні автобуси привозять у ліцей з усіх навколишніх сіл. У закладі є учні, сім’ї яких опинились в складних життєвих обставинах через війну. Під час дистанційних днів діти можуть знайти робоче місце для навчання лише у місцевих старостатах (сільраді), де дорослі намагаються хоч якось допомогти з організацією освіти цих учнів.
Надані планшети допоможуть учням бути в навчальному режимі щоденно, навіть у дні онлайн занять. Це, безперечно, дозволить підвищити якість освіти.
Для подальшого якісного використання планшетів для навчання було проведено тренінговий день з учнями та їх учителями.
Також Навчальний центр STEAM train, як офіційний представник Microsoft, безоплатно розгорнув для ліцею платформу для якісної та безпечної організації дистанційної та змішаної освіти — Microsoft 365.
Команда Фонду освітніх ініціатив вдячна партнерам за допомогу в організації освітнього процесу для дітей Куликівського ліцею! Разом, ми робимо надзвичайно важливу справу!
Також, ми вдячні Новій Пошті Nova Poshta Humanitarian за допомогу з доставкою!
Пліч-о-пліч до Перемоги!