Презентація-запуск нового підрозділу інноваційної аеророзвідки «Очі яструба»

У четвер, 13 липня, в Києві відбулася презентація-запуск нового підрозділу інноваційної аеророзвідки «Очі яструба».

«Очі яструба» – перший у своєму роді підрозділ багаторівневої аеророзвідки Сил територіальної оборони ЗСУ, що об’єднає в одну систему дані БПЛА, камер та супутників. www.ochiyastruba.in.ua

БО БФ «Фонд освітніх ініціатив» – офіційний партнер підрозділу, що працює з проєктом pro bono. https://eif.org.ua/ochiaistruba

Наша спільна велика мета – зібрати понад 317 мільйонів гривень для комплектування нового інноваційного підрозділу БПЛА, камерами, автомобілями, баггі, комп’ютерною технікою, раціями та старлінками – для забезпечення якісної аеророзвідки та максимально оперативної передачі даних військовим для наближення нашої з вами Перемоги.

На презентації були представлені деякі типи БПЛА та тренажери для них, дозволені для публічної демонстрації. Першими амбасадорами проєкту стали Ахтем Сеітаблаєв та Ігор Кондратюк. Інноваційні можливості «Очей яструба» презентував командир підрозділу, підполковник Сил територіальної оборони ЗСУ, Андрій Сухін. В заході взяли участь голова правління БФ «Фонд освітніх ініціатив» Антон Дзюба та засновниця фонду Надія Омельченко.

Дякуємо провідним медіа України та світу – «Єдині новини» 1+1, «5 канал», Forbes Ukraine, ІА «Укрінформ», Freedom, ІНТЕР, «Армія інформ», «Українське радіо», Белсат, ScrippsNews, Deutsche Welle, The New York Times, France 24, NHK Japan – за увагу до проєкту та підтримку заходу.

Допомогти проєкту https://eif.org.ua/ochipay