Освітянський Форум у Сумах

У Сумах відбувся форум директорів закладів загальної, середньої та позашкільної освіти області «Освіта. Рік незламності. Крокуємо до перемоги». Захід відбувся за підтримки Тараса Савченка, т. в.о. Голови Сумської обласної державної адміністрації – начальника обласної військової адміністрації, Михайла Ананченка, народного депутата України, Віктора Федорченка, голови Сумської обласної ради, Олени Бойко, заступниці голови Сумської обласної державної адміністрації – начальника обласної військової адміністрації, Вікторії Гробової, директорки Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації.

Особливу увагу на заході приділили STEM-освіті, класам безпеки, психологічному комфорту учнів та вчителів, позашкільній освіті.

Була презентована обласна програма «Молода генерація Сумщини на 2023-2027 роки».

Антон Дзюба, Голова правління Фонду освітніх ініціатив, виступив з презентацією STEM-хабів. Розказав про специфіку організації навчального процесу в STEM-центрах та важливість очного практичного навчання та отримання практичних навичок з предметів природничо-математичного циклу.

Ми вдячні за чудову організацію цього важливого захожу, можливість живого спілкування з освітянами Сумщини та інших регіонів України. Безперечно, такі події сприяють ефективній роботі галузі на шляху до Перемоги!