Зустріч учнів ліцею з військовими

Дуже емоційно і дуже позитивно. Начебто просте спілкування школярів і військових сьогодні є надзвичайно важливим, навіть надихаючим. Таку зустріч сьогодні майже неможливо організувати. Але дива трапляються!

Найменші волонтери Фонду освітніх ініціатив, учні Ліцей інформаційних технологій #79 м. Києва давно мріяли про зустріч з військовими і їх мрія нарешті здійснилась.

Під час ротації до школярів завітали військові одного із спецпідрозділів. У відвертій, щирій розмові хлопці розповіли дітям старших класів як була звільнена Харківська область, а також поділилися цікавими деталями своєї роботи. Зокрема, що є у рюкзаку спецпідрозділу, як підтримується зв’язок завдяки Starlink та як застосовують БПЛА для виконання завдань.

Діти цікавились не тільки подробицями служби, а й емоційним станом хлопців, як їм вдається зберігати «холодний» розум, злагоджено працювати в команді та багато інших питань.

Учні були безмежно щасливі особисто поспілкуватись з військовими та висловити їм свою повагу та вдячність! Направду, слова особистої вдячності від учнів реально “заряджають”.

З пустими руками хлопців не відпустили! Військовому підрозділу діти передали смаколики, енергетичні батончики, чай, каву.

І ми закликаємо і далі допомагати усім Силам оборони України!

Пліч-о-пліч до Перемоги!