«Відновлення та розвиток освіти у час війни та після Перемоги»

17 лютого відбулася зустріч керівників закладів загальної середньої освіти Київської області з теми «Відновлення та розвиток освіти у час війни та після Перемоги».

У заході взяла участь заступниця Міністра освіти і науки України Віра Рогова. Одним із спікерів був Голова правління Фонду освітніх ініціатив Антон Дзюба.

Учасники зустрічі мали можливість попрацювати у динамічних робочих групах та долучитися до актуальних тренінгів за проєктами, що стосуються безпекової та психологічної складових освітнього процесу, а саме: «Формування базових навичок стресостійкості, емоційної регуляції в учасників освітнього процесу»; «Кризова психологічна допомога»; «Клас безпеки».

Віра Рогова відкрила роботу круглого столу «Освіта в умовах війни: напрацьовуємо перспективи спільних рішень» та проінформувала про інтеграційні європейські трансформації в освітньому просторі України (Освіта 4.0.).

Голова правління «Фонду освітніх ініціатив» Антон Дзюба у своїй доповіді поділився результатами роботи STEM-хабу — Центру змішаної освіти, який вже успішно функціонує в Київській області, забезпечуючи підтримку доступу до якісної освіти всіх учнів та освітян регіону! Зокрема, на базі сучасного обладнання для створення і зберігання якісного освітнього контенту, який Фонд освітніх ініціатив разом з Hearts for Ukraine надали освітньому хабу Київщини, створено “Віртуальну Інформаційну Спільноту” (ютуб-канал «ВІСь») Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів! https://www.youtube.com/watch?v=x-oGkxViUhI&feature=youtu.be

Учасники обговорили необхідні кроки щодо подальшої співпраці та досягнення спільної мети із відновлення та розвитку освіти регіону.

Детальніше про захід https://www.youtube.com/watch?v=r3YQ0GfuAOQ

Детальніше про формат роботи центрів змішаної освіти за посиланням: https://eif.org.ua/tpost/1njb0t1f01-fond-osvtnh-ntsativ-stvorit-hab-navichki

Разом до Перемоги!