“STEM заради майбутнього”, освітній хаб “Донеччина”

Друзі, нагадуємо, що освітній хаб “Донеччина” продовжує свою діяльність в столиці та чекає на освітян, готових до нових знань!

До Вашої уваги презентація STEM-центру «STEM заради майбутнього», який наразі працює за адресою вул. Січових Стрільців, 52А у м. Києві.

Напрями роботи: основи робототехніки, природнича освіта, цифрова лабораторія.

У STEM-центрі представлене новітнє обладнання, яке було врятоване з м. Краматорськ!

Кваліфіковані викладачі та інструктори будуть раді бачити на навчанні освітян усіх категорій: від дошкільної освіти до базової середньої та професійно-технічної!

Нагадуємо, ще 3 локації освітнього хабу “Донеччина” продовжують працювати на базі Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського: «Навчальна гра в освітньому середовищі», «СловоДвір» та «English Space», «Психологічна підтримка в умовах воєнного стану: ресурси для відновлення».

STEM-центр Донецької області м. Краматорськ був створений у 2021 році в рамках проєкту Програми розвитку ООН із відновлення та розбудови миру.

Команда Фонду освітніх ініціатив супроводжувала цей проєкт надаючи експертні рекомендації.

Наразі, освітній хаб «Донеччина» – це інноваційний освітній простір, де внутрішньо переміщені особи – здобувачі освіти, батьки та всі охочі – зможуть отримати психологічну підтримку, можливість вивчати або вдосконалювати рівень володіння української та англійської мови, взяти участь у різних проєктах та заходах: тренінгах, майстер-класах, воркшопах тощо. Створено умови для професійного розвитку педагогів та реалізації регіональних освітніх проєктів.

Двері освітнього хабу «Донеччина» завжди відчинені для гостей та відвідувачів!

Необхідна попередня реєстрація для формування навчальних груп за обраними напрямами. Деталі: https://www.facebook.com/profile.php?id=100089422657265