Меблі для Бобрицького ліцею

Освіта в умовах війни, руйнування і знищення освітньої інфраструктури – питання, які для нашого «Фонду освітніх ініціатив» є найбільш болючими.

Сьогодні, хочемо поділитися з вами історією Бобрицького ліцею, с. Бобрик, Київської області, який зазнав суттєвих пошкоджень під час наступу ворожої армії. Впродовж місяця в освітньому закладі жили окупанти!! Вони зруйнували та вкрали все що могли! Чудом вціліла і сама будівля ліцею, яку від російського снаряда врятували ялинки, взявши на себе удар! Вибуховою хвилею та уламками було вибито та пошкоджено дах, вікна, двері, стелю, навчальні класи, їдальню та все, що залишилось всередині.

За підтримки нашого партнера, компанії IT-integrator, Бобрицькому ліцею було передано більше 50 офісних столів для педагогічних працівників закладу, облаштування учительської, навчальних аудиторій, медичного кабінету, творчого простору.

Якщо у вас є можливість допомогти закладу меблями, надати навчальну літературу, комп’ютерну техніку чи інші матеріали для навчання – звертайтесь до директорки – Тетяна Куць.

Долучайтеся до нашої справи! Ми продовжуємо допомагати освітнім закладам та будемо вдячні за будь-яку підтримку.

Пліч-о-пліч до Перемоги!