Книжкова ініціатива “Добраніч” триває. Ми вдячні за активність

Команда Фонду вдячна кожному, хто долучається до нашого проєкту. Наразі, ми отримали чудові книги від автора, Яценко Володимира Сергійовича, який передав для дошкільнят та учнів альбоми-довідники з роботами українських художників.

Постійний партнер Фонду, компанія ІТ-Інтегратор в рамках проєкту «Love UA: Читай українською» – передала для дітей та дорослих книги українських сучасних авторів: Ірен Роздобудько та Андрія Кокотюхи.

Також, ми дуже пишаємося колективом та батьками дитячого садочка #424 Печерського району м. Києва, які об’єднали зусилля та зібрали велику благодійну колекцію книг. Завдяки вашій активності та небайдужості ми подаруємо усмішки дітям внутрішньо переміщених родин, та зробимо їх літературне дозвілля різноманітнішим!

Ми вдячні інформаційним партнерам за поширення інформації про нашу ініціативу, зокрема, виданню Української літературної газети! https://litgazeta.com.ua/…/ukrainski-kompanii-ob…/

Всі зібрані книжки будуть найближчим часом відправлені до пунктів прийому ВПО. Відзвітуємо!

Нагадуємо, щоб долучитися до ініціативи, ви можете приносити україномовні дитячі книги та художню літературу у доброму стані з власної бібліотеки чи новопридбані до офісів наших партнерів або надсилати нам у Київ Новою поштою.

Пункти приймання книжок працюють у будні з 10:00 до 18:00 за адресами:

м. Київ, вул. Смоленська, 31/33;

м. Львів, вул. Антоновича, 102-В;

м. Львів, вул. Кн. Романа, 6 (Львівське радіо / Lviv Radio контактувати з Мирославою Лубкович, тел. 067 999 15 75).

Дані для відправлення Новою поштою: Київ, 54 відділення, для Кучеровської Вікторії, +380980796807.

Додаткова інформація на сайті https://lnkd.in/eFWtFvJv або за телефоном 0 800 351 018.

Приєднуйтесь до нас, щоб зробити світ кращим й творити добро разом з нами!