Гуманітарний конвой з Великої Британії

Цього тижня в рамках нашого проєкту «Незламна освіта» до Києва доставлено чергову партію комп’ютерної техніки з Шотландії для передачі закладам освіти України.

Дві тисячі комп’ютерів від шотландської благодійної ініціативи Reusing IT, доставлені цими днями до України, протягом березня 2024 року будуть передані українським освітянам в рамках проєкту «Незламна освіта», заснованого БФ «Фонд освітніх ініціатив» за сприяння Міністерство освіти і науки України.

Проєкт працює в Україні з 2022 року та допомагає вчителям та учням України продовжувати освітній процес в умовах війни в змішаному та дистанційному форматі, завдяки облаштуванню цифрових освітніх центрів, розгортанню мереж WiFi в укриттях та прямій передачі мобільних та стаціонарних гаджетів закладам освіти, які їх потребують. Загальна потреба та кількість переданих одиниць техніки для освітян у 2022-2024 роках відображається в режимі реального часу на офіційному дашборді МОН України http://surl.li/jjxoj

Кількість партнерів, залучених до підтримки цифровізації закладів освіти України постійно зростає. Збір техніки відбувається як в Великій Британії, країнах Європейського Союзу та США, так і серед соціально-відповідальних бізнесів України.

Зокрема, проєкт «Незламна освіта» вже отримав та передав закладам освіти України понад 500 якісних відновлених ноутбуків, комп’ютерів та серверів, донорами яких стали Reusing IT (Велика Британія) та Megatrade / Мегатрейд (Україна), а потягом березня 2024 року відбудеться передача наступних великих партій техніки для проєкту від цих донорів та компанії Nibulon / Нібулон (Україна), дві тисячі комп’ютерів з яких вже доставлені на склад сервісного партнера проєкту в Україні, компанії ІТ-Інтегратор, з Шотландії завдяки логістичній допомозі Yorkshire Aid Convoy (Велика Британія). Збір коштів на відновлення техніки проєкту для українських закладів освіти відбувається не тільки в Україні, але й за кордоном, завдяки долученню благодійної ініціативи Hearts for Ukraine (США).

12 березня 2024 року в МОН України відбулася робоча зустріч Заступника Міністра освіти і науки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації України Дмитра Завгороднього з засновниками та благодійними партнерами проєкту «Незламна освіта».

В зустрічі зокрема взяли участь:
🔹 Антон Дзюба, голова правління БФ «Фонд освітніх ініціатив» (Україна)
🔹 Надія Омельченко, засновниця БФ «Фонд освітніх ініціатив» (Україна)
🔹 Євген Тарасов, засновник Hearts For Ukraine (США)
🔹 Рос Кокберн, засновник Reusing IT (Велика Британія)
🔹 Гарі Дулі, волонтер Yorkshire Aid Convoy (Велика Британія)
🔹 Олена Маслій-Шишова, директорка департаменту по роботі з персоналом «ІТ-Інтегратор» (Україна)
🔹 Яна Романенко, директорка з персоналу «НІБУЛОН», благодійний партнер проєкту «Незламна освіта» (Україна)
🔹 Олена Мірошниченко, адміністративна директорка компанії «Мегатрейд», керівниця проєкту “Megatrade Workplace Challenge”, благодійний партнер проєкту «Незламна освіта» (Україна).

В ході зустрічі також відбулося підписання чотирьохстороннього Меморандуму учасників проєкту «Незламна освіта» та обговорення подальших планів з його розвитку на підтримку вчителів та учнів України.

Подати заявку на долучення до проєкту «Незламна освіта» можна, звернувшись на безкоштовну телефонну лінію БФ «Фонд освітніх ініціатив» 0 800 351 018 або на сайті фонду www.eif.org.ua.

Більше інформації – на офіційному порталі МОН України:
https://mon.gov.ua/ua/news/nezlamna-osvita-posilyuyemo-spivpracyu-dlya-yakisnoyi-osviti-v-umovah-vijni?fbclid=IwAR3NToPmFgaRpTlCEwJbNljtBThCuk8YeHUCGM1VsPjtjIVelrOCeqrEZDI

Пліч-о-пліч до Перемоги!