Фонд освітніх ініціатив допоміг Криворізькій гімназії №51 залучити грантові кошти та реалізувати ідею розширення технічних можливостей їх вже існуючого STEM-центру.

Ідея полягала в тому щоб посилити спроможності центру в галузі робототехніки та дати учням можливість збирати власні STEAM-пристрої, наприклад прилади для вимірювання, сканування та фіксації даних, «розумні» теплиці тощо.

«Фонд освітніх ініціатив» здійснював експертний супровід проєкту, а саме консультував з приводу подання грантової заявки та підбору комплекту електронних модулів, щоб забезпечити оптимальний перехід учнів у відповідності до вікових категорій від найпростіших завдань до складання серйозних STEM-проєктів.

Фінансування доробки здійснбвалося мережею захисту національних інтересів «АНТС» в рамках конкурсного відбіру Hackathon for Leadership in Local Innovations (HALLI) та за підтримки National Endowment for Democracy.

Тепер STEAM-центр у Кривому Розі має можливість залучити до освітнього процесу студентів технічних ВУЗів, проводити інформаційні кампанії, для педагогів міста та України із знайомства з варіантами STEAM-обладнання в галузі робототехніки, створювати інтегровані освітні проєкти, практикуми та екскурсії для учнівської молоді, що цікавиться електронікою та робототехнікою.

Партнери: Hackathon for Leadership in Local Innovations (HALLI), National Endowment for Democracy.