1000 універсальних рятувальних термоковдр MILITECH були відправлені для бійців для захисту від переохолодження. Благодійна ініціатива була реалізована в рамках КСВ-проєкту «Знання, що рятують життя» започаткуваного партнером Фонду, компанією It-integrator з метою інформування населення України про таку важливу і необхідну річ, як рятувальна термоковдра, та захисту українців від переохолодження.

Компанія It-integrator також безкоштовно надала 20 тисяч дитячих рятувальних термоковдр для шкіл, дитячих садочків, навчальних центрів та сімей на найбільш постраждалих територіях.

Про термоковдри: ТЕРМОКОВДРА була розроблена понад 70 років тому для потреб NASA, США. Дія ізофілії заснована на простих принципах теплотехніки. Легкий фольгований матеріал рятувальної ковдри срібного кольору відбиває до 90% тепла, що випромінює тіло людини, дозволяючи уникати переохолодження протягом тривалого проміжку часу, коли інші джерела тепла недосяжні.

Сучасні термоковдри мають товщину лише 15-20 мкм, а отже вони легкі, гнучкі, зручні та доступні в користуванні для медиків, рятувальників, військових, а також як обов’язковий елемент захисту населення в умовах надзвичайних ситуацій.

Вага термоковдри не перевищує 30-80 грамів. У складеному стані вона практично не займає місця, вологостійка, не боїться впливу ультрафіолету та призначена для багаторазового використання як для збереження тепла тіла людини в умовах несприятливих температурних показників в приміщенні чи на відкритому повітрі, так і для термоізоляції предметів та поверхонь.

Так само рятувальна ковдра захищатиме вас від дощу, снігу та вітру, включаючи захист взуття та обличчя, оскільки матеріал, з якого вона виготовлена, є напівпрозорим та дозволяє вам бачити у складних погодних умовах, навіть якщо ви використовуєте її як намет чи кокон.

Партнери: It-integrator