Новини

Гуманітарна допомога для Харкова з Голландії

Плідна співпраця Фонду освітніх ініціатив з міжнародними спільнотами продовжується!

Наразі, завдяки Ігорю Старенькому, нам пощастило залучити до лав Фонду волонтерів з Голландії, які висловили бажання зібрати та самостійно доправити гуманітарну допомогу постраждалим Харків'янам.

Переймаючись долею Харкова, Maaike Verhoeven, Freek van Schaik та Jelle власними силами зібрали достатньо велику кількість медичних препаратів, медичних засобів та систем, ковдр, одягу, дитячих іграшок, продуктів харчування для потреб місцевих жителів та спеціальних установ.

Дякуємо Вам, друзі, ви неймовірні!

Для адресної доставки гуманітарної допомоги в Харкові ми звернулися до наших друзів з Sigma Software та IdeaSoft Допомога Харкову, які прийняли частину вантажу для подальшої передачі в найбільш постраждалі райони міста. 

Зокрема, більшість медичних препаратів, засобів та систем, харчування для внутрішнього годування хворих було передано до Харківської обласної клінічної лікарні.

Команда Фонду працює над розширенням зв’язків з міжнародними волонтерськими спільнотами задля надання необхідної допомоги якнайбільшій кількості постраждалих людей в Україні. 

Маєте друзів за кордоном, в яких є хист та натхнення допомагати? Розкажіть їм про наш Фонд і запросіть зареєструватися за посиланням.

Пліч-о-пліч до Перемоги!