Новини

"Фонд освітніх ініціатив" передав 288 тактичних аптечок для потреб трьох військових частин, які знаходяться на передовій

За словами Алли Марамон, директорки з благодійних програм Фонду, це стало можливо завдяки участі двох самовідданих жінок: давнього партнера Фонду - Надії Омельченко та Юлії Клименюк з Аптека 911.

“Ми відчайдушно шукали де взяти велику партію аптечок, тому що це один з найпоширеніших запитів від військових. На щастя через спільного партнера, Євнена Тарасова, ми познайомилися з Юлею, яка сприяла тому аби перерозподілити на користь фонду частину гуманітарної допомоги від партнерів зі США”, - розповідає Алла.

Тактичні аптечки є важливою складовою спорядження військових, вони рятують життя наших захисників. Оперативна та якісна долікарська медична допомога на полі бою дозволяє уникнути критичної крововтрати, запобігти загостренню стану пораненого чи травмованого.

Тактична аптечка містить всі необхідні засоби, зокрема кровоспинні препарати, ліки першої необхідності, призначені для швидкого реагування при травматичних та вогнепальних пошкодженнях.

Команда Фонду вдячна за допомогу нашим партнерам та друзям. Разом з вами ми маємо можливість турбуватись про наших захисників і оберігати їхні життя!

Як долучитись?


Пліч-о-пліч до Перемоги!