Новини

Аптечки для військових від американських партнерів

Продовжуємо звіт про результати співпраці з нашими друзями, благодійним фондом Hearts for Ukraine, Сполучені Штати Америки 🇺🇸, завдяки яким ми отримали індивідуальні медичні аптечки для потреб військових та рятувальників в зоні бойових дій.

Аптечки були передані за потребою у військові частини, спеціальним підрозділам, військовій контррозвідці, ДСНС в найбільш постраждалих регіонах України. 

Ми безмежно вдячні Evgen, який особисто прилетів до Києва, щоб взяти участь у передачі аптечок, та команді фонду Hearts for Ukraine за вашу турботу про Україну та регулярну допомогу для медиків, військових, цивільного населення та рятувальних служб! 

Ми також цінуємо співпрацю з іншими волонтерами Iryna Belotserkovets, Tanya Shevchenko та благодійними фондами Anomaly, Nonprofitable ICF for orphanages "Hope".

Приєднуйтесь до діяльності нашої волонтерської місії. Залучайте друзів з-за кордону для надання допомоги. Наша команда, зі свого боку, готова стати посередником і провідником в направленні допомоги найбільш нужденним групам населення України. 

Пліч-о-пліч до Перемоги! 🇺🇦