Новини

30 гривень врятують військового від переохолодження

Друзі! Ми не очікували такого попиту на рятувальні термоковдри.

20 тисяч примірників, наданих нам ІТ-Інтегратор в рамках соціальної ініціативи #ЗнанняЩоРятуютьЖиття, розійшлися шаленими темпами. Ми спрямовували нашу допомогу перш за все на дітей, сім’ї з деокупованих та постраждалих від бойових дій територій. Проте постійно стикалися із запитом для військових. Отримавши таку ковдру для себе, наші підопічні згадували про родичей або друзів на передовій. Питались, чи можна передати ковдри їм.


Ми мали відреагувати на таку потребу, тому відкриваємо збір.

Лише 30 грн потрібно аби врятувати бійця від переохолодження навіть за умов повної відсутності будь-яких додаткових джерел тепла.

Ви ж пам’ятаєте як працює термоковдра? Вона утримує тепло нашого тіла, не дозволяє йому розсіюватися, а переспрямовує на обігрів, створюючи замкнутий цикл практично без тепловитрат.


Зима обіцяє бути довгою та важкою! Тому ми плануємо замовляти ще більшу кількість рятувальних термоковдр для військових і дітей! Не зупиняємось!

Просто зараз:


Зробіть внесок гривнею, доларом, євро за реквізитами чи на карту https://www.eif.org.ua/dopomogty


Дізнайтеся максимум інформації про властивості термоковдри у презентації проєкту «Знання, що рятують життя» у відкритому доступі на сайті https://it-integrator.ua/


Поділіться цією інформацією серед своїх читачів, рідних, співробітників, партнерів, колег та знайомих або зробіть фото з використанням термоковдри та поширте його на власній сторінці в соціальних мережах з хештегом #RescueBlanket, #Термоковдра, #ЗбережиТепло, #ЗнанняЩоРятуютьЖиття