Новини

Гуманітарна допомога для потреб дітей в Харківській області

Друзі, ми не полишаємо профільну для нашого Фонду авдиторію – дітей та молодь.


Працюючи над проєктами для Харківських рятувальників, ми побачили в яких жахливих умовах знаходяться сім’ї з дітьми і почали шукати способи допомоги.


Розрада прийшла з боку Швецьких партнерів великого друга нашого Фонду, Вячеслава Шамрай та його дружини, і започаткувала нову сторінку в роботі нашої організації.


Завдяки В’ячеславу до допомоги дітям Харківщини вдалося залучити міжнародних волонтерів, серед яких особливо вирізняється постать Gordon Liljegren - швецького підприємця, який переймається долею українців у цей скрутний для нас час.


Отже, небайдужі люди з Швеції з допомогою пана Gordon Liljegren зібрали для нас гуманітарну допомогу у вигляді продуктів, дитячого харчування, засобів гігієни та дитячого одягу. Тим часом, ми з Києва шукали локального партнера у Харківській області, який би розумівся на місцевих умовах.


Так ми познайомилися з фондом ДОЛОНЬКИ.UА команда якого забезпечила доставку посилок в місця, де люди потребують допомоги найбільше.


ДОЛОНЬКИ.UА доправили гуманітарний вантаж в смт. Рогань Харківської області, а також до Обрію – одного з мікрорайонів Харкова. Обидва пункти, перебували під обстрілами з перших днів війни, а в Рогані ще й досі відсутнє водо- та електропостачання.


Ми впевнені, міжнародна волонтерська спільнота, яку ми почали збирати в цьому проєкті, дозволить нам значно масштабувати діяльність і надати гуманітарну допомогу більшій кількості нужденних!


Пліч-о-пліч до Перемоги!