Новини

Добраніч. Збір книжок триває

Казка на ніч - найпоширеніший вечірній ритуал, який кожен з нас згадує з дитинства, - став недоступний для багатьох сімей вимушених переселенців. На жаль, у трикутнику: слухач, книга і любляча людина, яка її читає, часто не вистачає одного важливого елементу - книги казок співучою українською мовою.


Ми у Фонді розпочинаємо нову ініціативу "Добраніч", в якій пропонуємо всім охочим передати книжки родинам, які залишили свої домівки у пошуках безпеки. Звертаємо увагу, що мова йде саме про внутрішньо переміщених осіб. Окрім казок у нагоді стане україномовна навчальна, розвивальна та інша дитяча література, розмальовки, книги-посібники з історії України, художня література та науково-популярні видання з історії Української держави, культури, Збройних сил тощо.


Щоб долучитися до ініціативи, ви можете приносити україномовні книги у доброму стані з власної бібліотеки або новопридбані до офісів наших партнерів або надсилати нам у Київ Новою поштою.


Пункти прийому книжок працюватимуть у будні з 10:00 до 18:00 за адресами:

  • м. Київ, вул. Смоленська, 31/33 (контактна особа: Кучеровська Вікторія +380980796807).
  • м. Львів, вул. Антоновича, 102-В (контактна особа: Троян Олена +380677319793).

Дані для відправки Новою поштою: Київ, 54 відділення, для Кучеровської Вікторії, +380980796807.


Кожну локацію буде спеціально облаштовано для того, щоб благодійники могли зорієнтуватися на місці. Якщо ж у вас виникатимуть додаткові питання, зв’язуйтесь з координаторами.


Усі зібрані книги та матеріали ми сортуватимемо та надсилатимемо у пункти поселення біженців, а також тим, хто залишить запит за посиланням з позначкою "ДОБРАНІЧ".


Так, потреби, вимушених переселенців охоплюють значно більше ніж книги, проте ми щиро віримо, що казки на ніч - найкращий спосіб прищепити дитині моральні цінності і зміцнити зв'язок між крихітками та їх батьками.


Приєднуючись до ініціативи "Добраніч", ви інвестуєте у розвиток майбутнього покоління українців.


Пліч-о-пліч до Перемоги!