Новини

Допомога рятувальникам ДСНС від колег з США

Наші друзі є неймовірними людьми! Eugene Tarasov з San Francisco, California не залишився осторонь війни в Україні та своїми силами створив Благодійний фонд Hearts for Ukraine, який активно допомагає та регулярно доставляє критично важливі товари організаціям в усіх регіонах України. 

Нашу співпрацю з Hearts for Ukraine можна назвати справжньою дружбою. У тому числі завдяки багаторічній дружбі Алли Марамон, директорки благодійних програм Фонду Освітніх ініціатив та Eugene Tarasov.

За підтримки Hearts for Ukraine нам вдалося забезпечити рятувальників Головного управління ДСНС України у Чернігівській області спецодягом, додатковими засобами захисту та провести унікальний телеміст з американськими пожежниками!

Команда фонду Hearts for Ukraine настільки перейнялася героїчною працею наших рятувальників, що взялася допомогти в забезпеченні необхідними речами! 
Завдяки товаришу по службі в американській морській піхоті Refugio Llamas Марка та Валентина Тарасових, братів Євгена, вдалося залучити до партнерства каліфорнійських пожежників Los Banos Fire Department! 

Колеги з Los Banos Fire Department, California передали багато важливих засобів для наших рятувальних команд: повні комплекти спецодягу (куртка, штани, комбінезон, рукавиці, шкарпетки) каски, бронежилети, балони, гумові рукавиці, спеціальне спорядження. 

Ми вдячні Hearts for Ukraine, Los Banos Fire Department за вашу підтримку та допомогу, яка є надзвичайно цінною для нас! Ми щасливі, що наш проєкт Help the helpers знайшов відгук у ваших серцях та разом ми зможемо потурбуватись про наших героїв.

Досвід роботи рятувальних підрозділів України в умовах війни є неоціненним і, безперечно, нам є чим поділитися з міжнародними рятувальними службами. 
Так, представники пожежного департаменту Los Banos Fire Department, California, США виявили бажання наживо поспілкуватися з нашими рятівниками та були вражені специфікою роботи, проблемами та потребами українських ДСНС. Фахівцям Чернігівського аварійно-рятувального підрозділу вдалося професійною мовою донести масштаб катастрофи на прикладі одного українського регіону та розширити розуміння різноплановості завдань українських рятувальників: боротьба з вогнем, розмінування, розбирання завалів, і найголовніше - порятунок життя.

Спільно з представниками Фонду Освітніх Ініціатив Аллою Марамон та Надією Омельченко був організований унікальний телеміст між аварійно-рятувальними підрозділами м. Чернігів та Los Banos Fire Department, California, США. В живому, щирому спілкуванні наші рятівники поділилися своїми результатами та розказали про труднощі та виклики роботи в умовах війни: кордон з ворогом, велика площа замінувань, постійні обстріли та масштабні руйнування, які розбирають дотепер.
Американські колеги висловили нам безперечну підтримку та готовність в подальшому допомагати українським рятувальникам!

Пліч-о-пліч до Перемоги!