Новини

Тепловізор для ДСНС у Чернігівській області

Завітали до героїв-рятівників ДСНС у Чернігівський області. Передали тепловізор, на який разом з вами збирали кошти протягом останнього місяця.

Теплий прийом, який влаштували рятувальники волонтерам Фонду, Надії Омельченко та Аллі Марамон, щира радість в їхніх очах від того, що тепер хлопці мають інструмент, який посилює органи чуття звичайної людини та наділяє їх супер-геройськими здібностями, наче холодна вода для нас спраглих і втомлених від шаленого темпу роботи в тилу.

Відтепер рятувальники Чернігівської області вміють бачити через стіни, у темряві або в ситуації задимленості, виявляти вогнища загоряння задовго до розповсюдження полум’я, спрямовувати зусилля по знаходженню людей під завалами, спираючись на конкретні дані.
Чернігівщино, тримайся! Важкенько тобі, люба… Маєш 457,7 км кордону з ворогом! Та є в тебе ті, хто щоденно дбає про твоїх мешканців та працюватиме ще ефективніше завдяки тепловізору.

А наш Фонд вирушає у подорож до наступного приладу на користь громад Миколаївської та Харківської областей, де також безперервно проводяться заходи з ліквідації наслідків пожеж.

Просимо вас активно долучатися та допомогти нам якомога швидше передати хлопцям такого вкрай необхідного помічника!

Вартість одного тепловізора 150 тис. грн з ПДВ.

Пліч-о-пліч до Перемоги!