Новини

STEAM простір в Криворізькій гімназії №51

Освіта наше майбутнє і ми - команда “Фонду освітніх ініціатив” - неабияк щасливі коли в цей нелегкий час нам вдається втілювати в життя та бути причетними до реалізації освітніх проєктів. Так, раді вам представити новий STEAM простір в Криворізькій гімназії №51.

Унікальна можливість уникнути нудьги і стандартизованих завдань на уроках фізики, біології, географії, математики та інформатики тепер відкрилася на базі одного з STEAM центрів Кривого Рогу.


Маючи в складі STEAM центру робототехніку Codey Rocky, 3D принтер, обладнання для проведення інтегрованих STEAM-уроків з різних предметів природничо-математичного циклу восени 2021 року команда Криворізької гімназії №51 КМР розробила ідею розширення технічних можливостей STEAM центру в галузі робототехніки та подали грантову заявку до відбору Проєкту Hackathon for Leadership in Local Innovations (HALLI), що реалізовується Мережею захисту національних інтересів "АНТС" за підтримки National Endowment for Democracy і влітку 2022 року отримали грант на закупівлю обладнання в розмірі 5000$.


«За грантові кошти ми придбаємо комплекти програмованих електронних модулів та датчиків з широким спектром можливостей для учнів, вже у гімназії зможемо збирати власні прилади для вимірювання, сканування, фіксації даних, розуміти фізичну і математичну суть явищ, програмувати і складати власні STEAM-пристрої, «розумні теплиці» тощо.

Завдяки чіткому супроводу і консультаціям Антон Дзюба, голови правління Фонду Освітніх ініціатив вдалося підібрати ідеальний комплект електронних модулів, щоб забезпечити оптимальне поєднання вікового переходу учнів до складання серйозних STEM-проєктів», - розповідає лідерка проєкту STEAM 51 Анна Новикова.


Тепер STEAM-центр у Кривому Розі матиме можливість залучити до освітнього процесу студентів технічних ВУЗів, проводити інформаційні кампанії, для педагогів міста та України із знайомства з варіантами STEAM-обладнання в галузі робототехніки, створення інтегрованих освітніх проєктів, практикуми та екскурсії для учнівської молоді, що цікавиться електронікою та робототехнікою.


Шановні освітяни, якщо будете у Кривому Розі, запрошуємо вас завітати на екскурсію до 51 гімназії! Відвідування можливе за попередньою домовленістю з Анною Новіковою.

До зустрічі!