Новини

Допомога притулку для тварин з Донеччини

Друзі, нагадуємо про необхідність піклуватися про братів наших менших, які можуть вижити тільки за допомогою нас з ВАМи. 

Цього разу ми хочемо звернути вашу увагу на притулок з тваринками-інвалідами з Донеччини - Покровське Товариство Захисту Тварин.

Притулком опікується людина з великим серцем Дар’я Корх, яка перевезла тваринок із особливими потребами з прифронтового Покровська в Черкаську область. 

Тваринки переселенці, окрім любові та турботи, потребують необхідного забезпечення.

Завдяки нашим партнерам, соціально відповідальній компанії Royal Canin Ukraine нам вдалося надати притулку близько 300 кг спеціально підібраного для тваринок з особливими потребами корму. Ми вдячні команді Royal Canin Ukraine  за турботу про тварин і підтримку наших благодійних ініціатив! 🙏

Організаційними питаннями опікувалась волонтер Фонду Пазяк Наталія .❤️

Хочемо також подякувати нашому постійному партнеру БФ Hearts for Ukraine 🇺🇸 за сприяння якого ми продовжуємо підтримувати притулки для тварин на прифронтових, звільнених від окупації територіях та тих, які переміщуються у більш безпечні місця в Україні.

Підтримайте нашу ініціативу в допомозі тваринам на територіях бойових дій та тваринам-переселенцям! Ми впевнені, що у великих серцях українців є місце для милосердя і турботи про хвостатих! Не залишимо їх у біді!

Пліч-о-пліч до Перемоги!