Новини

Освітній хаб для внутрішньо переміщених сімей вже працює у Черкасах!

05 жовтня 2022 року завдяки підтримці UNDP Ukraine / ПРООН в Україні та Accord Group у співпраці з БФ «Фонд освітніх ініціатив» на базі навчально-тренінгового центру STEM-освіти КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» розпочав діяльність перший освітній хаб «Навички майбутнього». 

На прикладі освітнього хабу «Навички майбутнього» у Черкасах в онлайні презентували ключові засади забезпечення рівного доступу до якісної освіти для внутрішньо переміщених сімей.

І так, під час цього заходу було багато слів подяки. З вітальним словом та подякою до небайдужих освітян Черкащини, загалом, та тренерів хабу, зокрема, звернулись:
Валерій ДАНИЛЕВСЬКИЙ, начальник Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації, к.і.н.;
Олександр ШАМРАЙ, заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації, к.і.н., доцент;
Антон ДЗЮБА, голова Правління Благодійної організації «Фонд освітніх ініціатив»;
Оксана КОСЕНКО, координаторка проєктів громадянського суспільства Програми розвитку ООН;
Юлія ЗОРЯ, завідувачка навчально-тренінговим центром STEM-освіти КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради», к.п.н.;
Богдан БЕЗПОЯСНИЙ, методист навчально-тренінгового центру STEM-освіти КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради»;
Людмила КІТА, директор Черкаської спеціалізованої школи  І-ІІІ ступенів №20 Черкаської міської ради Черкаської області;
Зоя КРАМСЬКА, директор КЗ «Уманський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж ім. Т. Г. Шевченка Черкаської обласної ради», доктор філософії.

Освітній хаб – середовище STEM-освіти, яке має унікальні можливості для отримання комплексного результату, адже одночасно надає доступ до якісної освіти, готує фахівців професій ХХІ століття, співпрацює з батьківською аудиторією та позитивно впливає на  гармонізацію внутрішньо переміщених осіб у нових громадах.

Ключова цільова аудиторія учасників освітнього хабу – учнівська молодь. У освітньому хабі передбачена організація «Діджитал студії для учнів», «STEM-академії для студентів» та «Освітнього клубу для дорослих». Також у хабі передбачена організація дистанційної освіти шляхом доступу до комп'ютерів для учнів ВПО, які не мають своїх домашніх ноутбуків чи інших гаджетів для навчання. Інфраструктура хабу дозволяє систематично проводити тренінги для батьків і здійснювати підготовку та перепідготовку ІТ та STEM-фахівців.

В перший день роботи до хабу вже завітали учні та батьки на тренінг «Складання та програмування робота-дослідника». Діти самостійно запрограмували робота та переконались, що STEM-освіта дає можливість розвивати навички, які є затребуваними у сучасному цифровому світі!

Ми зробили перший крок на шляху до відбудови потужної та сучасної національної мережі освітніх закладів. Для заявки на створення освітнього хабу у Вашій громаді пишіть нам: mail@eif.org.ua, тел.: 0800 351018

Проєкт впроваджується Благодійним Фондом «Фонд освітніх ініціатив» у рамках проєкту ПРООН “ЄС за діалог: Зміцнення стійкості України для реагування на нагальні потреби центральної і місцевої влади, а також населення, що постраждало внаслідок війни” за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС).

Деталі за посиланням: https://eif.org.ua/tpost/1njb0t1f01-fond-osvtnh-ntsativ-stvorit-hab-navichki