Новини

Допомога сімейному притулку “Манана”

Команда Фонду не залишається байдужою до потреб “друзів наших менших”. Цього разу ми спільно з «РОЯЛЬ КАНІН УКРАЇНА» допомогли сімейному притулку «Манана» у Київській області.
Притулок опікується більше ніж 200 хворими та немічними тваринками: котиками, собачками та двома лелеками, які є старожилами «громади».

З початком війни проблема забезпечення харчування для тварин у притулку неабияк загострилась. Тварини можуть вижити лише завдяки допомозі небайдужих людей з великим серцем.

Ми вдячні за допомогу та підтримку нашому партнеру — компанії «РОЯЛЬ КАНІН УКРАЇНА», яка передала для потреб притулку 460 кг корму. 

Долучайтесь до проєктів Фонду освітніх ініціатив (https://eif.org.ua/#programy), обирайте який вам до душі, та допомагайте воїнам, рятувальникам, або звичайним українцям, які опинилися в складних умовах через війну.

І до речі, лелеки притулку повністю підтримують нашу ініціативу LELEKA 100 і запрошують Вас долучитися до збору коштів на БПЛА українського виробництва для потреб розвідників.

Пліч-о-пліч до Перемоги!