Новини

Фонд розширює міжнародну співпрацю

Команда Фонду освітніх ініціатив активно шукає партнерів для примноження наших можливостей у реалізації благодійних проєктів та наданні допомоги Україні! 

Ми маємо на меті розширити спілкування та взаємодію зі світом шляхом залучення міжнародного ком'юніті та усіх можливих іноземних організацій для спільної допомоги пожежникам, військовим, дітям в Україні.

Фонд освітніх ініціатив вдячний за підтримку нашому ключовому партнеру — компанії ІТ-Інтегратор в особі Надії Омельченко, віцепрезидентки компанії, яка невпинно веде боротьбу на волонтерському фронті разом з командою Фонду. 

Надія Омельченко та Алла Марамон, директорка благодійних програм Фонду з метою розширення міжнародних  контактів  та переймання досвіду волонтерської діяльності взяли участь у зустрічі NOVATORE TALKS “Economic resilience in times of war” та поспілкувались з представниками благодійних організацій в Ризі (Латвія), які допомагають українцям. 

Асоціація «Ваші друзі» (https://www.palidzibaukrainai.lv) є однією з найпотужніших благодійних організацій у Латвії. Вони займаються доставкою гуманітарної допомоги в Україну, а також допомагають українцям у Латвії. 

Важливою була також зустріч з Благодійним фондом https://www.ziedot.lv., який системно та невпинно впроваджує програми з підтримки України.

Результат зустрічей у Латвії: 
  • Домовленість про взаємодію в рамках ініціативи «Добраніч» - частину книжок українською мовою Фонд освітніх ініціатив буде надсилати до Латвії для наших діточок в родинах переселенців.
  • Підтримка в адресній допомозі в Україні.
  • Готовність підтримати освітні проєкти в Україні після Перемоги. 

Ми вдячні Novatore.eu за можливість бути почутими в Латвії. А також, Асоціації «Ваші друзі» та БФ  https://www.ziedot.lv.  за та підтримку на шляху до нашої Перемоги!

Маєте друзів за кордоном, в яких є хист та натхнення допомогти? Розкажіть їм про наш Фонд і запросіть зареєструватися запросіть зареєструватися за посиланням.

Пліч-о-пліч до Перемоги!