Новини

Благодійна ініціатива “Разом ми - сила” на підтримку медичних лабораторій успішно завершена

«Разом ми - сила!» - благодійна ініціатива направлена на підтримку українських лабораторій, яку «Фонд Освітніх Ініціатив» реалізував спільно з компанією Лаблайф: постачання медичних лабораторій успішно завершена!

Нарешті ми можемо відзвітувати, що всі медичні заклади, які чекали необхідне обладнання в рамках нашої благодійної ініціативи отримали допомогу в повному обсязі! 
Невимовно приємно було чути щирі слова подяки від працівників лабораторій, які отримали медичне обладнання для проведення діагностичних досліджень.

Для нашої команди Фонду Освітніх Ініціатив надзвичайно важлива освітня сторона даного проєкту, і ми раді повідомити, що цю філософію підтримують спеціалісти компанії "Лаблайф", які провели фахове навчання щодо користування обладнанням в 4 лабораторіях, а саме:

- Обласна дитяча клінічна лікарня, місто Тернопіль - автоматичний гематологічний аналізатор HumaCount 80TS;

- Закарпатський протипухлинний центр» Закарпатської обласної ради, місто Ужгород - аналізатор електролітів Humalyte Plus 5;

- Охматдит, місто Львів - аналізатор електролітів Humalyte Plus 5;

- Обласна дитяча лікарня, місто Одеса - аналізатор електролітів Humalyte Plus 5.

Кожне слово вдячності від завідувачів лабораторій потрапило прямо в серце. Такі результати надихають надалі невпинно допомагати та робити все можливе, щоб українські лабораторії працювали повноцінно, результативно та безперебійно, навіть, в такий тяжкий для країни час!

Черговий раз хочемо висловити вдячність за фаховий супровід та підтримку цього благодійного проєкту нашим партнерам - компанії Лаблайф: постачання медичних лабораторій та компанії Human!

Ми спільними зусиллями змогли встановити в лабораторіях високоякісне та точне обладнання та забезпечити освітню підтримку!

Працюємо разом для наближення перемоги нашої України!