Новини

Перший звіт проєкту “Добраніч”

Друзі, розповідаємо як справи у проєкта “Добраніч”, який протягом останніх трьох місяців збирає українські книжки та відправляє їх в різні куточки України й світу для потреб родин вимушених переселенців.

Зусиллями волонтерів фонду Надія Омельченко, Elizabeth Maramon, Olena Troyan, Ievgeniia Pulnieva, Вікторія Кучеровська та інших історія, яка почалася зі скромного прохання про українську літературу для донечки Соломійки від Olena Goncharenko, яка виїхала до Данії, перетворилася на потужний рух, що охопив тисячі людей в Україні та за її межами.

Партнерами проєкту стали Львівське радіо / Lviv Radio, компанії Accord Group, ІТ-Інтегратор, Megatrade / Мегатрейд, Nota Group, Київський університет імені Бориса Грінченка, УКУ, Грядівська гімназія Львівської міської ради,

Бібліотека сад м.Львова, Національний університет «Львівська політехніка».

Українські казки, збірочки віршиків, оповідання та інші художні твори дісталися охочих до читання в Данії, Латвії, в центрах переселенців на Закарпатті, Одещині та інших регіонах України.

Про пригоди наших пакунків із зібраними книжками можна створити окрему казку

. Так до Данії частину книжок доправляли волонтери з Черкас, які здійснюють регулярні гуманітарні рейси. А іншу - особисто доставив наш друг англієць Шон з UK4UA. В вересні, коли в Данії збереться велика комуна українців, Соломійка роздасть “скарби” серед членів спільноти.

До товариства «Ваші друзі» Biedrība "Tavi draugi"(https://www.palidzibaukrainai.lv) в Латвії книжки доїхали завдяки допомозі співробітників Львівське радіо / Lviv Radio та волонтерів зі Львова. В Одесі нам допомагав волонтерський центр Гостинна Хата, який щодня опікується 500-700 сім’ями переселенців. А до МБФ "ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА" ми передали не тільки книжки але й іграшки, канцелярію, засоби гігієни та продукти харчування для немовлят від Благодійного фонду Hearts for Ukraine, California.

Збір продовжується! Ми хочемо і надалі радувати наших маленьких янголят добрими і рідними казочками, історіями і віршиками. Запрошуємо до співпраці компанії, заклади освіти, бібліотеки та усіх небайдужих. Додаткова інформація на сайті https://lnkd.in/eFWtFvJv або по телефону 0 800 351 018.

Дякуємо! Разом до перемоги!