Новини

Тижневий звіт

142 день війни - ми не маємо часу на втому та зволікання. Робота Фонду кипить і ми продовжуємо ділитися нашими  результатами!

Цього тижня ми передали необхідні речі та харчові продукти: військовим частинам у різних регіонах України, поліції та нужденним сім’ям. В забезпеченні нам допомогли наші друзі з фонду Heart For Ukraine, США, які знайшли навіть такі дефіцитні речі як плитоноски та бронежилети! Ми безмежно вдячні, що до нас долучаються друзі з усього світу і спільними зусиллями з величезною підтримкою ми рухаємося далі!

Декілька ключових спецпідрозділів отримали:
- тактичний човен на 4 людини
- 40 турнікерів
- 50 банок консервів
- солодкі бонуси для підняття бойового духу.

Дефіцитні плитоноски, бронежилети та тактичні шкарпетки були передані для потреб Запорізької поліції та Харкова. 

Для нужденних сімей були передали харчові продукти, які наші колеги з Благодійного Фонду "Право на життя" розфасували в індивідуальні продуктові набори та доставили людям. 

Хлопці з прикордонної служби отримали тактичний човен. 

Команда Фонду освітніх ініціатив забезпечила військову частину, яка розміновує околиці Києва та області необхідними в роботі інструментами та гаджетами. Хлопці отримали: ноутбук, секатори, викрутки та інші необхідні інструменти.

Військова частина Херсонської області вже отримала: Ноутбук Lenovo, тонер-картриджі сумісні Brother, картриджі сумісні HP, комплекти для заправки картриджа, USB флеш накопичувач Goodram 16GB, комплект Logitech, USB Хаби.

Долучайтесь до нашої діяльності! Щоденна маленька допомога переростає у великі справи! 

Пліч-о-пліч до Перемоги!