Новини

Регіональний STEM-центр відновлює роботу у Києві

Друзі, в червні минулого року, як в минулому житті, ми ділилися з вами чудовою новиною про відкриття STEM-центру у Донецькій області  у м. Краматорськ.🇺🇦

Створення регіонального STEM-центру Донецької області як освітнього осередку для формування ключових компетентностей, функціональної грамотності та підприємницької культури серед молоді відбувалося в рамках проєкту Програми розвитку ООН із відновлення та розбудови миру. 

Команда Фонду освітніх ініціатив супроводжувала цей проєкт надаючи експертні рекомендації.  Ми пишаємося тим, що цей STEM-центр відповідає всім вимогам нової української школи!  І сьогодні він продовжує працювати!

Регіональний STEM-центр Донецької області відновлює свою роботу в рамках діяльності освітнього хабу "Донеччина", відкритого в серці нашої країни — у Києві.

Волонтерами освітнього хабу є освітяни Донецької області, зокрема, фахівці Донецького обласного інституту післядипломної освіти, який наразі розміщується в Університеті менеджменту освіти Національної академії педагогічних наук України.

Приміщення для освітнього хабу надав переміщений до Києва Таврійський національний університет імені В.І.Вернадського.

Насправді, відкриття освітнього хабу "Донеччина" та перенесення у Київ регіонального STEM-центру Донецької області — це диво. Дякуємо усім причетним небайдужим українцями за втілення цього дива, особливо висловлюємо щиру подяку заступниці голови Донецької облдержадміністрації Юлії Олександрівні Костюніній, директору Департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації Сідашевій Тетяні Володимирівні, ректору Таврійського національного університету імені В.І.Вернадського Валерію Анатолійовичу Бортняку, ректору Університету менеджменту освіти Миколі Олексійовичу Кириченко.

Окремо дякуємо за підтримку проєкту Вірі Борисівні Роговій, Заступнику Міністра освіти і науки України.

Запрошуємо батьків та дітей!
Заняття на базі освітнього хабу «Донеччина» (м. Київ, вул. Чигоріна 8) проходитимуть у змішаному форматі (офлайн та онлайн) залежно від безпекової ситуації. Про формат роботи зареєстрованих учасників буде повідомлено заздалегідь.
Зареєструватися можна за покликанням: https://forms.gle/hdpWY3iKW6as1pHV6
або за номером телефону: +380996198884 (контактна особа − Людмила Бурлей).